Zrzutka została wyłączona przez organizatora

1 380 zł z 3 000 zł

46%

1 380 zł

z 3 000 zł
46%

Opis zrzutki

Pomóż nam sfinansować Noc Świątyń! 16 września w Warszawie, Poznaniu i Krakowie odbędzie się trzecia edycja Nocy Świątyń - tego wieczora drzwi świątyń różnych wyznań i wspólnot religijnych otworzą się przed wszystkimi zwiedzającymi! Zrzutka pozwoli nam na zebranie środków dzięki którym będziemy mogli zorganizować wyjątkowe wydarzenie i zapewnić osobom odwiedzającym świątynie komfort i wszystkie niezbędne materiały.

Pomóż nam sfinansować Noc Świątyń!

16 września w Warszawie, Poznaniu i Krakowie odbędzie się trzecia edycja Nocy Świątyń - tego wieczora drzwi świątyń różnych wyznań i wspólnot religijnych otworzą się przed wszystkimi zwiedzającymi!

Noc Świątyń jest organizowana w ramach obchodów Dnia Przeciwko Nietolerancji Religijnej i Islamofobii, Międzynarodowego Dnia Pokoju oraz Dnia Modlitwy o Pokój, które przypadają 21 września. Podczas pierwszej edycji, w 2015 roku, można było odwiedzić 11 warszawskich świątyń. W kolejnym roku świątyń było już 21, a do Warszawy dołączył Poznań. Każdego roku skorzystało z tej okazji kilka tysięcy osób. Od tego momentu Noc rozwija się, docierając do kolejnych miast i kolejnych wspólnot. W tym roku czeka na nas ponad 25 świątyń wielu różnych wyznań. Po raz pierwszy na wieczorny, międzyreligijny spacer będa mogli wybrać się też mieszkańcy Krakowa.Chcemy by Noc Świątyń była okazją do odwiedzenia miejsc najważniejszych dla przedstawicieli i przedstawicielek różnych wyznań. Wierzymy, że będzie to czas zwiedzania niezwykłych budowli i wyjątkowych miejsc, rozmów z członkami wspólnot religijnych i wzajemnego poznania, zadawania pytań i rozwiewania wątpliwości.

Noc Świątyń jest przedsięwzięciem typu non-profit - wydarzenie jest otwarte dla wszystkich chętnych, a udział w nim jest całkowicie darmowy. Wszystkie osoby zaangażowane w organizację Nocy Świątyń robią to bezinteresownie i w ramach bezpłatnego wolontariatu.Noc Świątyń nie ma stałych źródeł finansowania i nie jesteśmy w stanie pokryć wszystkich kosztów związanych z organizacją wydarzenia z własnej kieszeni - zrzutka pozwoli nam na zebranie środków dzięki którym będziemy mogli zorganizować wyjątkowe wydarzenie i zapewnić osobom odwiedzającym świątynie komfort i wszystkie niezbędne materiały.

Organizatorzy:- Stowarzyszenie “Warszawa Wielu Religii”- Kampania Rady Europy “Bez Nienawiści”- Stowarzyszenie “Lepszy Świat”- Fundacja na Rzecz Różnorodności Polistrefa- Grupa “Wielokulturowy Kraków”

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy na naszą stronę internetową oraz fanpejdża.

Wpłacający28

 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
109,24 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
40 zł
 
Dane ukryte
40 zł
 
Dane ukryte
30 zł
 
Dane ukryte
30 zł
 
Dane ukryte
30 zł
 
Dane ukryte
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze4

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

421 188 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?