APEL O POMOC DO WSZYSTKICH LUDZI „WIELKIEGO” SERCA - zbiórka dla Agatki na delfinoterapię Zakończona 31.01.2016r ID: e4tm2b

APEL O POMOC DO WSZYSTKICH LUDZI „WIELKIEGO” SERCA - zbiórka dla Agatki na delfinoterapię

Zebrano 845 zł
z kwoty 5 000 zł

16 %

WPŁAĆ

JEST ORGANIZATOREM ZRZUTKI

Fundacja Dobra Wioska zajmuje się wspieraniem w rozwoju poszczególnych osób i społeczności:I. Pomagamy dzieciom i młodzieży z opóźnieniami w rozwoju spowodowanymi...

WIĘCEJ
Zadaj pytanie organizatorowi tej zrzutki

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada,

lecz przez to, kim jest;

nie przez to, co ma,

lecz przez to, czym dzieli się z innymi”

Jan Paweł II


Nasza córeczka Agatka ma porażenie mózgowe, torbielkę na móżdżku oraz padaczkę. Nie potrafi mówić, chociaż bardzo chciałaby. Jest alergikiem, ma refluks żołądkowy III stopnia i wymaga specjalnej diety. Lekarze podejrzewają rzadkie schorzenie genetyczne: Zespół Retta. Walczymy o jej zdrowie odkąd skończyła pół roku..


Agatka, aby rozwijać się wymaga stałej, systematycznej, intensywnej i niejednokrotnie drogiej rehabilitacji. Przez lata walki i ciężkiej pracy usprawniającej odzienne funkcjonowanie, osiągnęła już wiele, ale dużo jeszcze przed nami. Staramy się zrobić wszystko, aby nasza córka funkcjonowała coraz lepiej. Dlatego też spróbowaliśmy terapii z udziałem delfinów. To był strzał w dziesiątkę. Agatka stała się bardziej kontaktowa, wyciszyła, poprawiła się równowaga i sprawność fizyczna. Przede wszystkim, zaczęła rozumieć wszystko co się do niej mówi. To bardzo wiele, miała z tym ogromny problem. Po drugim turnusie pojawiły się pierwsze sylaby. To milowy krok w jej rozwoju.


Niestety czasem choroba powoduje cofnięcie pewnych funkcji. Ale gdy nadzieja niknie Agatka po turnusie delfinoterapii zaskakuje nas nowymi osiągnięciami. Bardzo nam zależy na kontynuacji delfinoterapii, ponieważ już od pierwszego turnusu efekty zaskoczyły wszystkich. Mamy nadzieję, że kontynuacja tej terapii, połączonej z ogromną naszą i terapeutów pracą zaowocuje w końcu tak bardzo wyczekiwanymi słowami wypływającymi z ust Agatki. Robimy wszystko co w naszej mocy, by dać szansę naszej córeczce na rozwój i dobre życie. Jednak brak odpowiednio wysokich środków pieniężnych nas w tym ograniczają.

Pozwoliliśmy więc zwrócić się do Państwa o wsparcie, ponieważ Wasza pomoc w wyjeździe i kontynuacji tej terapii może mieć ogromny wpływ na przyszłość Agatki.

Bardzo prosimy o każdą możliwą wpłatę, za którą jesteśmy ogromnie wdzięczni.

Rodzice

Anna i Paweł SankiewiczOrganizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

adam gobcewicz

adam gobcewicz

500 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Agnieszka Augustyniak

Agnieszka Augustyniak

100 zł
Sylwia Walasiak

Sylwia Walasiak

50 zł
Katarzyna Seta

Katarzyna Seta

50 zł
Dorota Kośmider

Dorota Kośmider

30 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

5 zł

Pomóż zebrać 5 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

0
udostępnień

Jak działa zrzutka.pl?

Jak to działa

Masz pomysł lub potrzebę? Określasz cel zrzutki, kwotę i gotowe!

Jak to działa

Dodajesz opis i zdjęcie. Zapraszasz uczestników w dowolny sposób.

Jak to działa

Od zebranych przez Ciebie środków nie pobieramy prowizji.

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.