KARAMBOL NA A1 Zakończona 25.01.2018r ID: vun4ka

KARAMBOL NA A1

Zebrano 125 zł
z kwoty 10 000 000 zł

0 %

WPŁAĆ

JEST ORGANIZATOREM ZRZUTKI

Zadaj pytanie organizatorowi tej zrzutki

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Na ratunek ofiarom dwóch tragicznych karamboli, na autostradzie A-1

w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego.


Środki ze zrzutki zostaną przeznaczone na: refundację kosztów operacji, zabiegów medycznych, zakupu leków i opatrunków, wdrożenie systemu wychodzenia z traumy powypadkowej w technologii BATS, rehabilitacji i powrotu do zdrowia w systemie BS oraz aktywności zawodowej osób poszkodowanych w wypadkach, pokrycie wszelkich kosztów które na chwilę obecną nie są znane i uwzględnione, a które niespodziewanie w związku z zaistniałą sytuacją mogą się pojawić w tym organizacji zrzutki i kosztów jej promocji, opiekę prawną i psychologiczną zarówno samych ofiar, jak i Ich rodzin, itp.


NAGRANIE MOMENTU ZDERZENIA PRZEZ KIEROWCĘ - UCZESTNIKA WYPADKU


NAGRANIE MOMENTU ZDERZENIA - KOLEJNE


NAGRANIE SAMEGO POCZĄTKU KARAMBOLU


A1: dwa karambole pod Piotrkowem, zderzyło się ponad 60 samochodów. Kilkadziesiąt osób jest rannych


31.01.2017 -

Niestety zmarła pierwsza osoba - 44-letni bardzo ciężko ranny w karambolu mężczyzna, mimo wysiłków lekarzy i personelu Szpitala Kopernika w Łodzi, do którego został przewieziony po wypadku.

Apel o oddawanie krwi

1&dstw=308&dsth=172&quality=80

"Poczułem szarpnięcie, auto obok płonęło". Dwie osoby ranne w karambolu na A1 walczą o życie

- Starałem się...

Wcześniej we wtorek informację o śmierci poszkodowanego w wypadku mężczyzny podał portal gminy Sulejów, której był on mieszkańcem. Strażacy z lokalnej Ochotniczej Straży Pożarnej zorganizowali na jego rzecz zbiórkę krwi. Zaplanowana na najbliższą sobotę zbiórka będzie – w obecnej sytuacji - poświęcona pamięci zmarłego, a oddana przez ochotników krew zostanie przekazana innym poszkodowanym.Na chwilę obecną sytuacja zmienia się bardzo dynamicznie.

Wstępne szacunki stanu ofiar oraz możliwości ich leczenia, rehabilitacji i powrotu do zdrowia są bardzo oględne.

Na ich podstawie można stwierdzić, że wstępny koszt pomocy niezbędnej dla poszczególnych ofiar może się kształtować w przedziale od kilkudziesięciu tys. do ponad miliona złotych.


Prosimy o wsparcie niniejszej akcji.


Zarówno finansowe, jak i polegające na udostępnianiu informacji o niniejszej zrzutce jak największej ilości osób.


Wszystkich chętnych pomóc poszkodowanym, prosimy o:

- wsparcie finansowe,

-udostępnianie informacji o tej zrzutce we wszelkich mediach społecznościowych

- informowanie o tej zrzutce możliwie największej liczby osób

- mailing z linkiem do zrzutki

- zaprosić znajomych i inne osoby do udziału w tej zrzutce (można to zrobić za pomcą profesjonalnych zaproszeń wysłanych przy użyciu ikony

"zaproś znajomych" pod zdjęciem tej zrzutki - można wysłać setki zaproszeń jednym kliknięciem)

- zamieszczanie widgetu tej zrzutki na stronach internetowych, blogach, forach, portalach społecznościowych (WDGET - można szybko stworzyć korzystając z ikony "stwórz widget" pod zdjęciem tej zrzutki


- obdzwonieniu znajomych oraz możliwie największej ilości osób i poinformowanie Ich o tej zrzutceNa chwilę obecną mamy kontakt z częścią rodzin osób poszkodowanych. Nie udało nam się jeszcze skontaktować ze wszystkimi.Wszystkie osoby poszkodowane oraz Ich rodziny prosimy o kontakt w celu uzyskania pomocy finansowej oraz prawnej pod adresem:


kontakt@karambole.pl


W tytule wiadomości prosimy o podanie swojego nr telefonu, celem szybszego i sprawniejszego kontaktu.


Udzielamy pomocy również w zakresie uzyskania odszkodowań z tytułu wypadków oraz poniesionego uszczerbku na zdrowiu a także zniszczenia i uszkodzenia pojazdu.


Jeśli chcecie Państwo:

- Odszkodowanie

- Zgłosić wypadek

- Odzyskać odszkodowanie

-Uzyskać pomoc prawną jako poszkodowani lub członkowie Ich rodzin

-Uzyskać zadośćuczynienie.


prosimy przesłać mail na adres:


kontakt@karambole.pl


i w tytule wpisać ODSZKODOWANIE oraz podać kontaktowy nr telefonu,

zaś w treści maila krótko opisać sytuację.


Pozdrawiamy.


Zespół Fundacji Berkeley

środa, 1 lutego 2017 o 10:55

Zmarł 44-latek, który od czwartkowego karambolu na autostradzie A1 był w szpitalu w stanie ciężkim. Pod Piotrkowem Trybunalskim (woj. łódzkie) w obu kierunkach ruchu zderzyło się wówczas łącznie 76 samochodów. Rzecznik piotrkowskiej prokuratury Sławomir Kierski w rozmowie z tvn24.pl powiedział, że mężczyzna był pacjentem Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Kopernika w Łodzi. Od czwartkowego karambolu był w stanie ciężkim. Miał 44 lata. Apel o oddawanie krwi "Poczułem szarpnięcie, auto obok płonęło". Dwie osoby ranne w karambolu na A1 walczą o życie - Starałem się... czytaj dalej » Wcześniej we wtorek informację o śmierci poszkodowanego w wypadku mężczyzny podał portal gminy Sulejów, której był on mieszkańcem. Strażacy z lokalnej Ochotniczej Straży Pożarnej zorganizowali na jego rzecz zbiórkę krwi. Zaplanowana na najbliższą sobotę zbiórka będzie – w obecnej sytuacji - poświęcona pamięci zmarłego, a oddana przez ochotników krew zostanie przekazana innym poszkodowanym. Do dwóch karamboli na autostradzie A1 doszło 26 stycznia między węzłami Tuszyn i Piotrków Tryb. Zachód na terenie powiatu piotrkowskiego, w obu kierunkach jazdy. Jak opowiadali świadkowie zdarzenia, tego dnia widoczność na drodze była bardzo ograniczona przez mgłę. W obu wypadkach uczestniczyło łącznie 76 pojazdów - 46 w stronę Łodzi i 30 w stronę Częstochowy. Poważne obrażenia odniosły 32 osoby, które z miejsca wypadków zostały przetransportowane do szpitali w Łodzi, Piotrkowie Tryb., Bełchatowie, Tomaszowie Mazowieckim i Pabianicach. Obecnie w Prokuraturze Okręgowej w Piotrkowie Trybunalskim śledztwo prowadzone jest ws. sprowadzenia katastrofy w ruchu lądowym, zagrażającej życiu lub ciężkiemu uszczerbkowi na zdrowiu wielu osób oraz wystąpienia szkody materialnej w wielkich rozmiarach.

Komentarze zostały wyłączone

Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

40 zł
Grażyna Pogonowska

Grażyna Pogonowska

30 zł
Anna Szczerbińska

Anna Szczerbińska

20 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

10 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

10 zł
Iza

Iza

5 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta

Pomóż zebrać 10 000 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

115
udostępnień

Jak działa zrzutka.pl?

Jak to działa

Masz pomysł lub potrzebę? Określasz cel zrzutki, kwotę i gotowe!

Jak to działa

Dodajesz opis i zdjęcie. Zapraszasz uczestników w dowolny sposób.

Jak to działa

Od zebranych przez Ciebie środków nie pobieramy prowizji.

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.