Pomagaj z Czerwonym Krzyżem – Akcja Letnia 2018 koniec za 5 dni ID: 8x3ur3

Pomagaj z Czerwonym Krzyżem – Akcja Letnia 2018

Zebrano 46 zł
z kwoty 50 000 zł

0 %

WPŁAĆ

Działania Pomorskiego Oddziału Okręgowego Polskiego Czerwonego Krzyża to przede wszystkim praca na rzecz potrzebujących, uwrażliwianie społeczeństwa na...

WIĘCEJ
Zadaj pytanie organizatorowi tej zrzutki

Polskiego Czerwonego Krzyża nie trzeba nikomu przedstawiać. Od blisko 100 lat jesteśmy zawsze tam, gdzie jesteśmy potrzebni - na terenach ogarniętych wojną i dotkniętych skutkami katastrof naturalnych, w domach podopiecznych w trudnej sytuacji życiowej, obłożnie chorych i niepełnosprawnych. Niesiemy pomoc bez względu na narodowość, rasę, płeć, przekonania religijne lub polityczne. Wspieramy rozwój krwiodawstwa i postaw prozdrowotnych, prowadzimy działalność szkoleniową i edukacyjną oraz wiele innych działań.

Jednak my też potrzebujemy wsparcia w realizacji ważnych działań. Aktualnie w Pomorskim Oddziale Okręgowym PCK zbieramy fundusze na kolejną edycję naszej Akcji Letniej – wakacje dla 60 dzieci z rodzin dotkniętych problemami społecznymi, znajdujących się w niekorzystnej sytuacji materialno-bytowej.


Uczestnicy w wieku 6-16 lat nierzadko zmagają się na co dzień z przemocą w rodzinie, skrajnym ubóstwem oraz szeregiem problemów i uzależnień członków ich rodzin. Organizacja wypoczynku jest dla nich bardzo często jedyną możliwością, aby choć na chwilę oderwać się od problemów codziennego życia i spędzić wakacje w ciekawy i rozwijający sposób. Podczas 2-tygodniowego pobytu nad morzem uczestnicy akcji skorzystają z programu zajęć sportowych i kulturalnych, zorganizowano dla nich także bloki z zakresu profilaktyki uzależnień i radzenia sobie z problemami w rodzinie.


Mamy pewność, że w kolonii udział wezmą ci podopieczni, którzy najbardziej tego potrzebują– dzieci rekrutowane są przez Ośrodki Pomocy Społecznej, które sprawdzają bardzo szczegółowo ich sytuacje rodzinną i materialną.


Dodatkowe fundusze pozyskane w trakcie tej zbiórki przeznaczymy na inne działania realizowane przez PCK. Nasze akcje finansowane są wyłącznie ze środków publicznych, środków od darczyńców i sponsorów, dlatego gorąco prosimy o wsparcie. Bez Was nie będzie to możliwe!Zrzutka stworzona przez Pomorski Oddział Okręgowy PCK

Więcej informacji:

tel: 58 323 41 22

email: [email protected]

Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Komentarze zostały wyłączone

Dane ukryte

Dane ukryte

25 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

1 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta

Pomóż zebrać 50 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

281
udostępnień

Jak działa zrzutka.pl?

Jak to działa

Masz pomysł lub potrzebę? Określasz cel zrzutki, kwotę i gotowe!

Jak to działa

Dodajesz opis i zdjęcie. Zapraszasz uczestników w dowolny sposób.

Jak to działa

Od zebranych przez Ciebie środków nie pobieramy prowizji.

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.